کمپ گروه فرهنگی کوهنوردی کوه نوردی شهید تقی و مرتضی ورکش ایستگاه صلواتی سایت اطلاع رسانی سردار رشید اسلام سرتیپ پاسدار شهید عین الله قاسمی حاج عبدالله  
 

 
صفحه اصلی ایستگاه صلواتی شهید ورکش شهیدان مرتضی و تقی ورکش درباره ما تماس با ما           
 
 
         
 
     
 
 

__________   عناوین اصلی   __________


bullet صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی شهیدان مرتضی و تقی ورکش
bullet سومین مراسم سالگرد شهادت حاج تقی ورکش
bullet دومین مراسم سالگرد شهادت حاج تقی ورکش
bullet لینک های مرتبط

 

___________  برچسب  ___________

گزارش اجمالی فعالیتهای ایستگاه صلواتی - سالگرد خاکسپاری شهدای گمنام - آخرین اخبار کوهنوردی - گالری تصاویر برنامه ها - گزارش 15 خرداد - تقویم کوه نوردی - 25 اردیبهشت - عضویت در گروه - لاریجانی -  تصاویر کویر ورزنه - 17 رمضان - دوره های آموزشی - سایت های مرتبط - گزارش جامع فعالیت های ایستگاه صلواتی - شهیدان مرتضی و تقی ورکش - افطاری09124075789 - خیرات  تصاویر کویر مرنجاب - سالگرد شهدای خرمشهر -  مطالب آموزشی - سومین سالگرد شهادت - آسمانیها - گالری تصاویر کارآموزی سنگنوردی -

 
 
 
 

 

تیم رباتیک شهید ورکش بسیج وزارت نفت در مسابقات رباتیک دانشگاه صنعتی اصفهان مقام پنجم را به خود اختصاص داد

 

کسب مقام پنجمی تیم رباتیک شهید ورکش بسیج وزارت نفت - سایت اطلاع رسانی شهیدان تقی و مرتضی ورکش

تیم رباتیک مرکزمقاومت بسیج وزارت نفت (شهید ورکش) در مسابقات رباتیک دانشگاه صنعتی اصفهان در لیگ ربات‌های هوشمند مین یاب مقام پنجم را کسب نمود. در این دوره از مسابقات ١٠٧٩ نفر در قالب ٤٠٠ تیم از سراسر کشور شرکت نمودند. این مسابقات در ٩ لیگ روبات‌های نمایشی، فوتبالیست، شبیه ساز، امدادگر، مین یاب، جنگجو، جنگجوی سنگین، و مسیر یاب ویژه از تاریخ ٨/٢/٨٩ لغایت ١٠/٢/٨٩ در محل دانشگاه صنعتی اصفهان و با همت دانشکده برق و کامپیوتر آن دانشگاه برگزارگردید. تیم شهید ورکش از بین ٣٧ تیم شرکت کننده در لیگ مین یاب پس از راه یابی به مرحله نهایی به مقام پنجمی این مسابقات دست یافت.
پیش از این نیز این تیم در تاریخ ١٧ الی ٢١ فروردین ماه سال جاری برای اولین بار در مسابقات بین‌المللی Iran Open در لیگ مسابقات روبات‌های مین یاب شرکت نمود که در بین ٤٨ تیم به مقام بیست و یکم دست یافت.
خاطر نشان می‌سازد مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت در راستای وظایف محوله و بر اساس سیاستهای جاری سازمان بسیج مستضعفین، با در نظر گرفتن نقش انکار ناپذیر دانش و پژوهش در توسعه و ارتقای همه جانبه فن‌آوری و نو‌آوری و ممارست بر آن در ادامه حرکت بنیادین اشاعه فرهنگ نضهت تولید علم و جنبش نرم افزاری تیم رباتیک این مرکز را با نام "شهید عظیم الشأن مرتضی ورکش"، به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارکه فجر تشکیل داد و با داشتن برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه مطالعه و رفع نیازمندی های صنعت نفت کار خود را آغاز نمود.
صنعت نفت به دلیل شرایط عملیاتی شدیداً به حضور ربات ها در این عرصه نیازمند است. چرا که در شرایط سخت کاری که انسان قادر به حضور و انجام کارهای خاصی نمی باشد، ربات ها به نحو مطلوب در این شرایط حاضر شده و مأموریت خود را به خوبی انجام می دهند. برخی از این شرایط عملیاتی عبارتنداز:
- رفع نشتی از خطوط نفت و گاز در اعماق دریاها
- انجام عملیات جوشکاری در زیر سطح دریا و خشکی به صورت هوشمند
- انجام عملیات توپکرانی هوشمند
- کنترل عملیات حفاری درآبهای نیمه عمیق و عمیق

 
 
     
 
         
 
 

کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به مجموعه فرهنگی ورزشی شهید ورکش می باشد.